Aktualności » Gdańsk » Mini-konferencja 11.05.2023

Agnieszka Jankowska-Kulawy 26/04/2023 12:38

 

 

        

 

 Szanowni Państwo

 

Dnia 11 maja 2023 r. o godz. 13.00 w Hotelu "Sadova", w Gdańsku odbędzie się mini-konferencja "Diagności o nowotworach. Diagnostyczne i kliniczne aspekty w onkologii".  Będzie to kolejne w cyklu spotkanie naukowo-szkoleniowe organizowane przez Oddział Gdański Polskiego Towarzystwa Diagnostyki Laboratoryjnej. Wydarzenie objęte jest Patronatem Instytucjonalnym Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego i sponsorowane przez firmę Snibe.

 

 

Link do rejestracji: www.mini-konferencja.pl

Rejestracji można dokonać do 8 maja 2023. W celu dokonania rejestracji należy skopiować powyższy link do dowolnej przeglądarki.

 

Program spotkania:

1. "Czy przy obecnej ekspansji diagnostyki molekularnej oznaczenie klasycznych markerów nowotworowych ma jeszcze racje bytu" -  dr n. med. Jolanta Mrochem-Kwarciak z Narodowego Instytutu Onkologii im. Marii Skłodowskiej-Curie, Państwowego Instytutu Badawczego, Oddział w Gliwicach.

2. "Wskazania do oznaczania markerów nowotworowych u chorych z rozpoznaną chorobą nowotworową" lek. med. Paweł Szymański z Kliniki Onkologii i Radioterapii Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego w Gdańsku.

3. „Snibe – nowoczesne rozwiązania w diagnostyce laboratoryjnej” – Marek Witkowski, Country Manager.

4. „Wybrane testy z oferty firmy Snibe” – dr Małgorzata Jastrzębska-Czubak.

5. Test wiedzy zostanie przeprowadzony on-line. Link do testu zostanie udostępniony podczas Konferencji. Link będzie aktywny 7 dni. Za udział w spotkaniu zostaną przyznane „twarde” punkty edukacyjne. Certyfikat uczestnictwa dla osób, które nie zalegają ze składkami członkowskimi zostanie przesłany na wskazany przy rejestracji adres e-mail.

 

 

Przewodnicząca Oddziału Gdańskiego PTDL

   dr hab. Agnieszka Jankowska-Kulawy

Copyright © 2004-2023 PTDL