Aktualności » Katowice » Zaproszenie na konferencję "Nowe" litery w alfabecie zapalenia wirusowego wątroby- przedłużenie rejestracji !

Jolanta Mrochem-Kwarciak 09/11/2017 00:00

Szanowni Państwo,

 W imieniu organizatorów mam przyjemność zaprosić Państwa do udziału w Konferencji Naukowej zatytułowanej

„Nowe” litery w alfabecie zapalenia wirusowego wątroby

 która odbędzie się w dniu 22 listopada 2017 r. w sali konferencyjnej Hotelu Monopol w Katowicach przy ul. Dworcowej 5. Przyczynkiem do zorganizowania Konferencji jest 40-ta rocznica odkrycia wirusa zapalenia wątroby typu D (wirus delta). Konferencja organizowana jest przez Oddział Polskiego Towarzystwa Diagnostyki Laboratoryjnej w Katowicach. Wsparcie logistyczne wydarzenia zapewnia firma Polnet Sp. z o.o.  Sponsorem głównym konferencji jest firma DiaSorin Poland sp. z o.o.

Konferencja adresowana jest do diagnostów laboratoryjnych pragnących pogłębić swoją wiedzę o najnowsze informacje dotyczące diagnostyki i monitorowania leczenia wirusowego zapalenia wątroby. Do grona wykładowców, którzy przedstawią lub przypomną hepatotropowe wirusy D, E i A, udało się zaprosić ekspertów klinicystów w tej dziedzinie: prof. dr hab. n .med. Annę Boroń-Kaczmarską,  prof. dr hab. n. med. Waldemara Halotę,  dr hab.n. med. Jerzego Jaroszewicza. Aspekt diagnostyczny zagadnienia przedstawi prof. dr n. med. Bogdan Solnica. Uczestnicy Konferencji otrzymają imienny certyfikat z przyznanymi przez KIDL punktami edukacyjnymi.

W przypadku przyjęcia niniejszego zaproszenia należy do dnia 10 listopada br. wysłać mailem na adres: malwina.czech@io.gliwice.pl, ewentualnie faxem: 32-278-93-88 (liczba  uczestników Konferencji jest ograniczona)..

 

Z poważaniem,

Prezes Zarządu Głównego PTDL

dr hab. n. med. Anna Mertas

Copyright © 2004-2019 PTDL