Aktualności » Szczecin » XXII Konferencja Naukowo-Szkoleniowa „Postępy w diagnostyce chorób autoimmunologicznych”

Ewa Czerska 15/02/2020 16:19

Szanowni Państwo

Mamy zaszczyt i przyjemność zaprosić Państwa do udziału w Konferencji Naukowo-Szkoleniowej z cyklu „Postępy w diagnostyce chorób autoimmunologicznych” organizowanej przez Klinikę Reumatologii, Chorób Wewnętrznych, Geriatrii i Immunologii Klinicznej oraz Samodzielną Pracownię Diagnostyki Reumatologicznej PUM w Szczecinie. Wiosenna edycja odbędzie się pod hasłem „Przewód pokarmowy – aspekty kliniczne i laboratoryjne. Zalecenia dietetyczne w szczególnych sytuacjach klinicznych”. Sympozjum odbędzie się w sobotę 21 marca 2020r. w godz. 10.00-14.00, w auli wykładowej w Gmachu Rektoratu Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego przy ul. Rybackiej 1 w Szczecinie.

 Wśród problematyki poruszanej w trakcie sympozjum znajdą się m.in. zagadnienia związane z diagnostyką zaburzeń funkcji przewodu pokarmowego z uwzględnieniem najnowszych rekomendacji i zaleceń eksperckich oraz wskazaniami dietetycznymi w chorobach autozapalnych.

 Szczegółowe informacje na temat warunków rejestracji osoby zainteresowane znajdą na stronie konferencji:

https://konferencja.szczecin.pl/

Dziękujemy za udział we wcześniejszych edycjach i jednocześnie pozostajemy z nadzieją, że i tym razem tematyka sympozjum spotka się z Państwa zainteresowaniem.

Bardzo serdecznie zapraszamy do uczestnictwa!                                                                                                                 

W imieniu Organizatorów

dr n. med. Katarzyna Fischer

Copyright © 2004-2022 PTDL