Aktualności » Szczecin » Zmiana terminu XXII edycji konferencji "Postępy w diagnostyce chorób autoimmunologicznych. Przewód pokarmowy - aspekty kliniczne i laboratoryjne. Zalecenia dietetyczne w szczególnych sytuacjach klinicznych"

Ewa Czerska 09/03/2020 00:00

Szanowni Państwo,
w związku z sytuacją epidemiologiczną w Szczecinie i w kraju oraz zaleceniem Głównego Inspektora Sanitarnego, jesteśmy zmuszeni zmienić termin XXII edycji konferencji "Postępy w diagnostyce chorób autoimmunologicznych. Przewód pokarmowy - aspekty kliniczne i laboratoryjne. Zalecenia dietetyczne w szczególnych sytuacjach klinicznych" zaplanowanej 21 marca br. w godzinach 10.00-14.00 w budynku rektoratu Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie przy ul. Rybackiej 1.
Konferencja zostanie zrealizowana w sobotę 21 LISTOPADA br. Program, lokalizacja oraz ramy czasowe wydarzenia nie ulegają zmianie. 
Wszystkie zapisy jakich Państwo dokonali pozostają aktualne. Oczywiście w przypadku niemożności uczestnictwa w nowym terminie koszty przez Państwa poniesione zostaną zwrócone.
Przepraszamy za wszelkie niedogodności związane ze zmianą terminu sympozjum. 
Pozostajemy z nadzieją, że wszystkich Państwa zainteresowanych tematyką  konferencji będziemy gościć w listopadzie.
W imieniu Organizatorów
dr n. med. Katarzyna Fischer

Copyright © 2004-2022 PTDL