Aktualności » Szczecin » Zebranie Naukowo-Szkoleniowe "Kliniczne i diagnostyczne aspekty zakażeń Herpeswirusami" 17.04.2021 - on-line .

Iwona Kasza 08/04/2021 15:58

Szanowni Państwo,

W imieniu Zarządu Oddziału PTDL w Szczecinie serdecznie zapraszamy do udziału w Zebraniu Naukowo-Szkoleniowym "Kliniczne i diagnostyczne aspekty zakażeń Herpeswirusami", które odbędzie się w terminie 17.04.2021 w godz. 10.00-11.45. Webinar będzie realizowany w formule online.  

Do udziału w spotkaniu bardzo serdecznie zapraszamy nie tylko Członków Oddziału PTDL w Szczecinie, ale również diagnostów laboratoryjnych z innych Oddziałów zainteresowanych tematyką zebrania. 

Całość wydarzenia zakończona będzie dyskusją dzięki możliwości zadawania pytań poprzez chat. Szczegółowy program dostępny jest na  stronie internetowej webinaru   https://ptdl-szczecin-webinar.pl/  w zakładce „Program".

Uczestnicy webinarium otrzymają imienny certyfikat z 2 punktami edukacyjnymi „miękkimi" (zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 24 lipca 2017 r. w sprawie ciągłego szkolenia diagnostów laboratoryjnych - Dz.U. poz. 1519).

Aby uczestniczyć w Zebraniu wystarczy zapisać się poprzez formularz rejestracji dostępny na niniejszej stronie internetowej w zakładce „Zarejestruj się".

Zarówno udział w Webinarze jak i w/w certyfikaty są bezpłatne. 

Po dokonaniu rejestracji otrzymają Państwo drogą mailową informację z potwierdzeniem rejestracji, a na dzień przed wydarzeniem link oraz hasło do transmisji.


Bardzo serdecznie zapraszamy Państwa do udziału w Zebraniu!


Zarząd Oddziału PTDL w Szczecinie 

Copyright © 2004-2021 PTDL