Aktualności » Warszawa » II Ogólnopolska Konferencja Naukowo-Szkoleniowa "Warszawska Jesień Diagnostyczna"

Sławomir Białek 11/10/2018 00:00

Szanowni Państwo !

Zachęceni sukcesem merytorycznym i frekwencyjnym ubiegłorocznej konferencji naukowo-szkoleniowej organizowanej przez Oddział Warszawski PTDL, postanowiliśmy również w tym roku podjąć trud i ryzyko zorganizowania drugiej edycji Warszawskiej Jesieni Diagnostycznej.

Dlatego też w imieniu Zarządu Oddziału Warszawskiego PTDL i swoim własnym, mam zaszczyt i przyjemność zaprosić Państwa do udziału w tym wydarzeniu, którego tematem przewodnim jest Interdyscyplinarna rola medycznego laboratorium diagnostycznego w medycynie klinicznej i w analizie kosztów ponoszonych przez szpital.

Wydarzenie będzie miało miejsce w dniach 22-23 listopada 2018 r. w miejscowości Białobrzegi k/Warszawy nad Zalewem Zegrzyńskim w Hotelu ,,REWITA RYNIA”.

W programie tegorocznej Warszawskiej Jesieni Diagnostycznej przewidujemy około pięciu sesji o różnej tematyce z zakresu diagnostyki laboratoryjnej, oraz panel dyskusyjny podczas którego spróbujemy odpowiedzieć na pytanie:

Czy medyczne laboratorium diagnostyczne jest głównie generatorem kosztów szpitala? 

Szczegółowy program konferencji zostanie przedstawiony na początku przyszłego tygodnia.

Informacje dotyczące konferencji, rejestracji i kosztów oraz formularz zgłoszeniowy jest dostępny na stronie internetowej Biura Organizacyjnego Konferencji - http://www.ampulco.eu/

Serdecznie zapraszamy Wszystkich Członków PTDL !

Dr n. farm. Sławomir Białek

Przewodniczący
Oddziału Warszawskiego PTDL

Copyright © 2004-2022 PTDL