Aktualności » Warszawa » Zaproszenie do udziału w webinarze organizowanym przez Oddział PTDL w Szczecinie

Sławomir Białek 09/04/2021 00:00

Szanowni Państwo, 
w imieniu dr n. med. Katarzyny Fischer Przewodniczącej Zarządu Oddziału PTDL w w Szczecinie serdecznie zapraszam Państwa do udziału w niezwykle interesującym posiedzeniu naukowo-szkoleniowym, którego główny temat to "Kliniczne i diagnostyczne aspekty zakażeń Herpeswirusami"
Posiedzenie odbędzie sie w formule webinaru w dniu 17.04.2021 w godzinach 10.00-11.45. 
Całość wydarzenia zakończona będzie dyskusją dzięki możliwości zadawania pytań poprzez chat.
Szczegółowy program dostępny jest na  stronie internetowej webinaru https://ptdl-szczecin-webinar.pl/ w zakładce „Program".
Uczestnicy webinaru otrzymają imienny certyfikat z 2 punktami edukacyjnymi „miękkimi" (zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 24 lipca 2017 r. w sprawie ciągłego szkolenia diagnostów laboratoryjnych - Dz.U. poz. 1519).
Aby uczestniczyć w Posiedzeniu/Webinarze wystarczy zapisać się poprzez formularz rejestracji dostępny na niniejszej stronie internetowej https://ptdl-szczecin-webinar.pl/ w zakładce „Zarejestruj się". 
Zarówno udział w Webinarze jak i w/w certyfikaty są bezpłatne. Po dokonaniu rejestracji otrzymają Państwo drogą mailową informację z potwierdzeniem rejestracji, a na dzień przed wydarzeniem link oraz hasło do transmisji.
Serdecznie zapraszam
/-/ dr Sławomir Białek
Przewodniczący 
Oddziału PTDL w  Warszawie

Copyright © 2004-2021 PTDL