Aktualności » Zarząd » POLSKI KONGRES GENETYKI - rejestracja

Bogdan Solnica 29/03/2016 21:38

Na prośbę organizatorów Polskiego Kongresu Genetyki zamieszczamy poniższy komunikat.

Szanowni Państwo,

 chcemy serdecznie zaprosić Państwa do udziału w V Polskim Kongresie Genetyki, który jest kolejnym, wspólnym przedsięwzięciem Polskiego Towarzystwa Genetycznego oraz Polskiego Towarzystwa Genetyki Człowieka. Przesłaniem Kongresu jest dążenie do integracji środowisk różnych specjalności, dla których wspólnym mianownikiem jest fascynujący postęp w genetyce człowieka, zwierząt, roślin oraz drobnoustrojów.

 V Polski Kongres Genetyki odbędzie się w Łodzi , w dniach 19-22 września 2016. Miejscem obrad będzie nowoczesne Centrum Konferencyjno Dydaktyczne Uniwersytetu Medycznego, które stwarza doskonałe warunki do prowadzenia obrad. Do grona wykładowców zaprosiliśmy czołowych ekspertów oraz specjalistów w poszczególnych dziedzinach – zarówno z Polski jak i zagranicy.

Ogromnie zachęcamy Państwa do skorzystania z opcji najniższej opłaty rejestracyjnej, której termin upływa z końcem następnego tygodnia, tj. 31.03.2016.

 Zachęcamy też do śledzenia informacji na specjalnie przygotowanej stronie internetowej Kongresu, gdzie mogą Państwo dokonać rejestracji jak również zapoznawać się sukcesywnie ze szczegółami programu V Polskiego Kongresu Genetyki oraz  informacjami organizacyjnymi. 

 

www.kongresgenetyki2016.pl

 

 Biuro Organizacyjne Kongresu

Copyright © 2004-2022 PTDL