Aktualności » Zarząd » Konferencja 11-13.06.br. w Józefowie - rejestracja od 7 maja br.

Anna Mertas, prof. SUM 04/05/2018 00:00

Polskie Towarzystwo Diagnostyki Laboratoryjnej organizuje kolejną,  V edycję konferencji naukowo-szkoleniowej „MEDYCYNA LABORATORYJNA 2018”, która odbędzie się w dniach 11-13 czerwca 2018 w Józefowie k/Warszawy, z udziałem około 200 uczestników z całej Polski. Tegoroczna konferencja jest przeznaczona dla kadry kierowniczej medycznych laboratoriów diagnostycznych (w konferencji mogą wziąć udział kierownicy medycznych laboratoriów diagnostycznych lub wydelegowani przez nich kierownicy pracowni). Głównym sponsorem Konferencji będzie firma Beckman Coulter Polska.

W programie konferencji znajdą się między innymi zagadnienia z zakresu biochemii klinicznej, hematologii, analityki ogólnej, kontroli jakości i zarządzania laboratorium. Przewidziane też są liczne warsztaty, a konferencji  będzie towarzyszyć wystawa sprzętu diagnostycznego organizowana przez sponsorów.

Koszt uczestnictwa w konferencji wynosi łącznie 200 PLN – kwota ta przeznaczony jest na koszty organizacji konferencji oraz na koszty imprez towarzyszących wydarzeniu.

Za udział w Konferencji diagnostom laboratoryjnym przyznane zostaną punkty edukacyjne, a szkoleniowy charakter konferencji upoważnia do ubiegania się o urlop szkoleniowy.

Już dziś serdecznie zapraszamy Państwa do zaplanowania uczestnictwa w tym wydarzeniu !

Rejestracja uczestników Konferencji rozpocznie się w dniu 7 maja br. Tego dnia zostaną opublikowane na stronie internetowej PTDL szczegóły rejestracji oraz formularz zgłoszenia uczestnictwa.

 

Serdecznie zapraszam do udziału w Konferencji,

Anna Mertas

prezes Zarządu Głównego PTDL

Copyright © 2004-2022 PTDL