Aktualności » Zarząd » Webinarium "Borelioza z Lyme" - wtorek 1 czerwca 2021 r.

Anna Mertas, prof. SUM 29/05/2021 00:00

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszam do udziału w webinarium „BORELIOZA  Z  LYME – nowe inspiracje diagnostyczne”, które odbędzie się w dniu 1 czerwca 2021 roku (wtorek) o godzinie 16.00. Merytorycznym organizatorem webinarium jest Polskie Towarzystwo Diagnostyki Laboratoryjnej (PTDL). Sponsorem wydarzenia jest DiaSorin Poland Sp. z o.o.

Ideą zaplanowanego wydarzenia szkoleniowego jest połączenie wykładów z  wspólną dyskusją dzięki możliwości zadawania pytań poprzez chat.

Główne zagadnienia, które będą omawiane podczas webinarium to:

- diagnostyka boreliozy z Lyme,

- pamięć limfocytarna w diagnostyce i terapii.

Aby uczestniczyć w webinarium wystarczy zapisać się poprzez formularz rejestracji dostępny na stronie internetowej webinarium: 

https://ptdlborelioza.pl/

Udział w webinarium jest bezpłatny. Po dokonaniu rejestracji otrzymają Państwo drogą mailową informację z potwierdzeniem rejestracji oraz linkiem do transmisji webinarium.

Uczestnicy szkolenia otrzymają imienny certyfikat z punktami edukacyjnymi (2 „miękkie” punkty edukacyjne, zgodnie z  Rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 24 lipca 2017 r. w sprawie ciągłego szkolenia diagnostów laboratoryjnych  - Dz. U. poz. 1519).

 

Zachęcam Państwa do udziału w zaplanowanym webinarium,

Anna Mertas 

prezes Zarządu Głównego PTDL

 

Copyright © 2004-2021 PTDL