Aktualności » Zarząd » Konferencja diagkompas 2 on line 7- 8.06.2021 r.

Anna Mertas, prof. SUM 31/05/2021 00:00

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszam do udziału w kolejnej Konferencji  diagkompas 2 organizowanej on line w terminie 7-8 czerwca 2021 roku przez MedTech Polska pod patronatem Zarządu Głównego Polskiego Towarzystwa Diagnostyki Laboratoryjnej. Program Konferencji, w porównaniu do poprzedniej edycji,  będzie wzbogacony o zagadnienia stanowiące odpowiedź na zapytania uczestników styczniowej edycji tego wydarzenia. Jest to także ostatnie szkolenie, na którym poruszony zostanie temat Systemu Oceny Wydarzeń Edukacyjnych (SOWE) przed zakończeniem okresu przejściowego z dniem 30.06.2021r

Sesja I rozpocznie się w dniu 7 czerwca br. (poniedziałek) o godzinie 16.00, natomiast Sesja II rozpocznie się w dniu 8 czerwca br. (wtorek) o godzinie 16.00. Każda z sesji zakończona będzie dyskusją (dzięki możliwości zadawania pytań poprzez chat) oraz testem.

Uczestnicy Konferencji, którzy udzielą odpowiedzi na pytania testowe otrzymają imienny certyfikat z punktami edukacyjnymi „twardymi” za uczestnictwo w Sesji I i/lub Sesji II. Natomiast uczestnicy Konferencji, którzy nie przystąpią do testu otrzymają imienny certyfikat z punktami edukacyjnymi „miękkimi” (zgodnie z  Rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 24 lipca 2017 r. w sprawie ciągłego szkolenia diagnostów laboratoryjnych  - Dz.U. poz. 1519).

Szczegółowy program  Konferencji  diagkompas 2  oraz formularz rejestracyjny dostępny jest na następującej stronie internetowej Konferencji:

 https://alfawebinarium.pl/

Zarówno udział w Konferencji jak i certyfikaty uczestnictwa są bezpłatne. Po dokonaniu rejestracji otrzymają Państwo drogą mailową informację z potwierdzeniem rejestracji oraz hasło do transmisji Sesji Konferencji.

Zachęcam Państwa do udziału w Konferencji  diagkompas 2,

Anna Mertas

prezes Zarządu Głównego PTDL

Copyright © 2004-2021 PTDL