Aktualności » Zarząd » KURS "Szczepienia ochronne z uwzględnieniem obecnej sytuacji epidemicznej związanej z Covid-19” 11-12 czerwca 2021 r.

Anna Mertas, prof. SUM 08/06/2021 10:47

Szanowni Państwo,

w imieniu Polskiego Towarzystwa Wakcynologii mamy przyjemność zaprosić Państwa na 2-dniowy, Certyfikowany Kurs On-line PTW "Szczepienia ochronne z uwzględnieniem obecnej sytuacji epidemicznej związanej z Covid-19”. Kurs odbędzie się w dniach 11-12 czerwca 2021 roku.

Kurs skierowany jest do osób  zainteresowanych - w tym zwłaszcza wszystkich grup osób uprawnionych w rozporządzeniu do kwalifikacji do szczepień przeciw COVID-19. Wykłady prezentujące najaktualniejsze zagadnienia z zakresu szczepień ochronnych oraz szczepień przeciw COVID-19 prowadzone są przez specjalistów PTW w zakresie wakcynologii, na czele z Panem Profesorem Ernestem Kucharem.

Uczestnicy kursu otrzymają certyfikat w formie elektronicznej. W ciągu kilku dni po zakończeniu kursu uczestnicy wydarzenia otrzymają również pakiet materiałów edukacyjnych w formie slajdów z prezentacji omawianych podczas kursu.

Specjalnie dla Diagnostów Laboratoryjnych zainteresowanych uczestnictwem w kursie PTW organizatorzy przygotowali wyjątkowy kod zniżkowy – na hasło „PTDL” cena regularna kursu wynosząca 299 zł brutto, zostanie zmniejszona do kwoty 50 zł brutto!

Zapraszamy do rejestracji oraz zapoznania się ze szczegółowym programem kursu na stronie internetowej: https://www.kurs-szczepien-ptw.pl/

Copyright © 2004-2021 PTDL