Zaproszenie na webinar

Zapraszamy do udziału w webinarze oganizowanym przez Zespół Sarstedt

Akademia SARSTEDT to cykl webinarów o charakterze edukacyjnym z zakresu szerokopojętej fazyprzedanalitycznej, które prowadzą wykładowcy o bogatym doświadczeniu zarówno naukowym jak i praktycznym.
Kolejne spotkanie on-line „Zastosowanie cfDNA w diagnostyce onkologicznej i nieinwazyjnych badaniach prenatalnych” odbędzie się we wtorek 10.10.2023 o godzinie 18:00. 

Webinar poprowadzą:
·Prof. dr hab. n. med. Izabela Zawlik – Kierownik Zakładu Genetyki Ogólnej Instytut Nauk Medycznych, Kierownik Laboratorium Biologii Molekularnej Przyrodniczo–Medyczne Centrum Badań Innowacyjnych Kolegium Nauk Medycznych Uniwersytet Rzeszowski
·Dr n. med. Katarzyna Ziółkowska – specjalista z laboratoryjnej diagnostyki i genetyki medycznej, Kierownik Centralnego Laboratorium Ginekologiczno-Położniczego Szpitala Klinicznego im. Heliodora Święcickiego Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu, Asystent w Katedrze i Zakładzie Diagnostyki Laboratoryjnej Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu, Członek Rady Krajowej Izby Diagnostów Laboratoryjnych

Wszyscy zarejestrowani na poprzednie webinary otrzymają automatyczne zaproszenie również na to spotkanie, nie ma konieczności ponownej rejestracji.
Pozostałe zainteresowane osoby prosimy o rejestrację na stronie www.akademiasarstedt.pl

Zapraszamy